...

Mycie kostki, elewacji i dachów – Wynajem podnośnika koszowego

Czyszczenie kostki brukowej

Kostka brukowa z racji swojego przeznaczenia, jest narażona na wiele zabrudzeń.

Zabrudzenia te spowodowane są czynnikami, takimi jak brud spod kół samochodu, wycieki oleju czy rozwijaniu się na ich powierzchni pleśni i grzybów. Kiedy jest czysta – wygląda niezwykle estetycznie. Czyszczenie kostki brukowej w naszej firmie realizowane jest przy użyciu myjek spalinowych do 350 bar z podgrzewaniem wody do 100°C oraz talerza myjącego renomowanej firmy Mosmatic. Profesjonalne narzędzia pozwalają nam w większości przypadków na doczyszczenie kostki bez używania chemii. Jeżeli do usunięcia są plamy z oleju, farby czy rdzawe naloty – wtedy konieczne jest użycie specjalistycznej chemii.  Mycie ciśnieniowe powoduje częściowe wypłukiwanie piasku ze szczelin kostki. Dlatego tutaj wyciągamy do naszych klientów dłoń i na życzenie możemy uzupełnić ubytki płukanym piaskiem kwarcowym. Istnieje także możliwość hydrofobowej  impregnacji bruku (efekt perlenia) – zabieg ten pozwala uchronić kostkę przed negatywnym oddziaływaniem wody, a ponadto uzyskuje się większą odporność na dalsze zabrudzenia. Alternatywą dla impregnacji hydrofobowej, jest biocydowa – zalecana w zacienionych miejscach, pomaga ona uniknąć szybkiego powrotu mchu oraz zazielenieniu kostki. 

Mycie kostki brukowej realizujemy na terenie miasta Piotrków Trybunalski oraz okolicznych miejscowościach takich jak:

  • Łódź

  • Tomaszów Mazowiecki

  • Bełchatów

  • Opoczno

  • Konstantynów Łódzki

  • Pabianice

Ile kosztuje mycie kostki brukowej?

Mycie kostki brukowej kosztuje od 7 zł/m² netto przy dużych powierzchniach.

Ceny uzależnione są od stopnia zabrudzenia, rodzaju oraz metrażu kostki, a także od tego, czy po umyciu ma zostać zaimpregnowana i zasypana piaskiem kwarcowym. Wyceny w naszej firmie są darmowe.

Umów się na darmową wycenę już teraz! Przyjedziemy i powiemy co możemy zrobić dla twojej kostki i w jakiej cenie. ☎ 723-713-703

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.