...

Mycie kostki, elewacji i dachów – Wynajem podnośnika koszowego

Mycie ciśnieniowe

Czym jest mycie ciśnieniowe?

Pozbądź się uporczywego brudu

Mycie ciśnieniowe to doskonały i skuteczny sposób na efektywne czyszczenie wielu powierzchni- zarówno poziomych jak i pionowych. Metoda ta polega na użyciu wody pod wysokim ciśnieniem, które generowane jest przez myjkę elektryczną bądź spalinową. W przypadku cięższych zabrudzeń warto jednak uprzednio zastosować na daną powierzchnię odpowiednio dobraną chemię, a dopiero potem można przejść do kolejnego etapu jakim jest mycie ciśnieniowe.

mycie ciśnieniowe elewacji budynku

W naszej firmie korzystamy z myjek spalinowych renomowanej marki IPC. Robimy to po to, aby uniknąć problemów związanych z zasilaniem siłowym w myjkach elektrycznych.

Niezwykle istotnym elementem w myciu ciśnieniowym jest prawidłowe dobranie ciśnienia roboczego oraz dostosowanie profesjonalnej chemii do mytej powierzchni. Ważne, aby przed myciem zapewnić odpowiednie zabezpieczenie wszelkim roślinom, które mogą być narażone na działanie środka myjącego.

Naszą firmę cechuje ciągłe dążenie do zdobywania jak największej wiedzy w dziedzinie mycia ciśnieniowego, dlatego stale ją poszerzamy. Dzięki szkoleniom i prezentacjom produktowym ciągle się rozwijamy, a przez to możemy świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy podnośnikami koszowymi oraz drabinami, które umożliwiają nam mycie na wysokościach.

mycie ciśnieniowe dachu

Mycie dachów

Odbywa się przy użyciu podnośnika koszowego lub za pomocą technik alpinistycznych. Mycie wykonujemy metodą ciśnieniową, stosujemy przy nim  gorącą wodę oraz bezpieczną, ale i bardzo skuteczną chemię. Dopasowujemy środki myjące do mytej powierzchni, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie. Nie straszne nam glony, algi, mech - pozbywamy się ich, a  dodatkowo oferujemy impregnację, która pomaga utrzymać efekt czystości na dłużej.

czyszczenie elewacji zdjęcia przed i po

Mycie elewacji

Wraz z nadejściem wiosny, na naszych domach lub budynkach firmowych pozostają ślady niedawno pożegnanej zimy. Są to typowe dla tego okresu zabrudzenia, spowodowane zadymieniem, ruchem ulicznym czy też glonami. Dlatego właśnie wiosna jest idealną porą roku na odnowienie elewacji. Mycie ciśnieniowe daje możliwość nadania powierzchniom drugiego życia, odświeżenia niższym nakładem finansowym niż na przykład malowanie.

mycie ciśnieniowe kostki brukowej przed i po

Mycie kostki brukowej

Kostka brukowa z racji swojego przeznaczenia, jest narażona na wiele zabrudzeń. Są one spowodowane czynnikami, takimi jak brud spod kół samochodu, wycieki oleju czy zazielenienie. Jednak ciężko jest zrezygnować z kostki, ponieważ jest ona głównym budulcem podjazdów, parkingów czy alejek, a kiedy jest czysta- wygląda niezwykle estetycznie.

usuwanie graffiti

Usuwanie graffiti

Nasze podejście do usuwania graffiti jest w 100% profesjonalne. Po dokładnej analizie skali zabrudzenia, dobieramy odpowiednią metodę czyszczenia. Środki chemiczne, które stosujemy wraz z myciem ciśnieniowym przy użyciu gorącej wody, dają prawdziwy efekt „wow”. Rekomendujemy wybór czyszczenia całości powierzchni, aby zachować pełne walory estetyczne.

Czyszczenie paneli solarnych

Mycie fotowoltaiki

Utrzymanie paneli fotowoltaicznych w czystości jest niezmiernie ważne, ponieważ gwarantuje to ich stuprocentową wydajność. Zabrudzenia takie jak kurz, ptasie odchody, liście czy też mech mogą obniżyć ich sprawne działanie nawet o 25%. Deszcz jedynie częściowo zmywa z nich brud, tak naprawdę powodując jeszcze większe zabrudzenia, zwłaszcza kiedy panele są nachylone pod zbyt małym kątem. Wówczas zasychające po opadach nieczystości stanowią jeszcze większe wyzwanie.

Brakuje czegoś na liście?

Nie boimy się żadnego wyzwania!

czyszczeni łódki przed i po

W Liftean na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim zadowolenie i zaufanie naszych klientów. Nie boimy się żadnych wyzwań- jesteśmy po to, aby wychodzić im naprzeciw. Działamy w całym województwie łódzkim i docieramy na miejsce zawsze wtedy, kiedy jesteśmy potrzebni. Mycie dachów, elewacji, usuwanie graffiti, uporczywych i trudnych zabrudzeń na panelach fotowoltaicznych czy problematyczna i tracąca dawny urok kostka brukowa- nic nam niestraszne. A może chcecie pozbyć się jeszcze innych zabrudzeń, których nie wymieniliśmy wyżej? Zawsze stawiamy sobie poprzeczkę wysoko i chętnie zdobywamy nowe doświadczenia, dlatego skontaktujcie się z nami i wszystko wspólnie ustalimy.

Napisz do nas!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.