...

Mycie kostki, elewacji i dachów – Wynajem podnośnika koszowego

Mycie dachów

Mycie dachu przy użyciu gorącowodnej myjki ciśnieniowej pozwala na skuteczne usunięcie glonów oraz pleśni.

Dachy są nieustannie narażone na wszelkie zabrudzenia oraz rozwój pleśni i grzybów. W naszej firmie mycie dachu zaczynamy od zastosowania chemii odgrzybiającej, aby następnie przejść do gorącowodnego mycia ciśnieniowego (do 350 bar). Podczas prac na dachu pomocne są nasze podnośniki koszowe, a także odbyte szkolenia alpinistyczne Irata. Sprzęt oraz umiejętności usprawniają i przyspieszają mycie oraz stanowią gwarant estetycznego efektu czyszczenia oraz bezpieczeństwa pracy na wysokości.

Ze względu na negatywne skutki porostu mchu na dachówkach, ważne jest to, aby regularnie o niego dbać i nie zwlekać zbyt długo z decyzją o myciu dachu. Wybierając naszą firmę masz pewność, że usługa zostanie wykonana na czas, bez nieprzewidzianych wydatków oraz przy użyciu najlepszego sprzętu. Umyliśmy tysiące metrów kwadratowych pokryć dachowych i dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy jak wykonać tę usługę wzorowo, pozostawiając po pracy porządek.  

Mycie ciśnieniowe pozwala na skuteczne usunięcie glonów oraz pleśni i to nie tylko z wierzchu dachówki, ale również z trudno dostępnych zakamarków. Dzięki temu dachówka długo będzie cieszyć oko, a zazielenienia odejdą w zapomnienie. W cenę mycia dachu wliczone jest również czyszczenie rynien oraz obróbek blacharskich. Oferujemy Państwu także możliwość impregnacji, która sprawi, że powierzchnia pozostanie czysta na długo.

Mycie dachu realizujemy na terenie miasta Piotrków Trybunalski oraz okolicznych miejscowościach takich jak:

  • Łódź

  • Tomaszów Mazowiecki

  • Bełchatów

  • Opoczno

  • Konstantynów Łódzki

  • Pabianice

Ile kosztuje mycie dachu?

Koszt mycia dachu zaczyna się od 16 zł/m² netto.

Jeżeli zastanawiasz się ile kosztowałoby mycie Twojego dachu – napisz do nas. Ceny ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z rodzajem zabrudzeń oraz jej powierzchnią.
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.