...

Mycie kostki, elewacji i dachów – Wynajem podnośnika koszowego

O nas

Kim jesteśmy?

LIFTEAN - To my!

Jesteśmy szybko rozwijająca się firma, która świadczy usługi w zakresach profesjonalnego mycia ciśnieniowego oraz wynajmu podnośników koszowych z operatorem.

Nazwa naszej firmy to połączenie dwóch słów : Lift & Clean (ang. podnieś i umyj).Nie boimy się wysokości, a każda niewyczyszczona powierzchnia powoduje w nas chęć natychmiastowego umycia jej.

czyszczenie ścian z nalotów

Dach z glonami? Zabrudzona elewacja czy też może kostka z plamami po wycieku oleju ? Dla nas żaden problem – umyjemy to z czystą przyjemnością.

Misją naszej firmy jest nie tylko czyszczenie. Pragniemy przyczynić się do przywracania dawnego blasku i świetności budynkom oraz innym powierzchniom. Działamy przy pomocy urządzeń renomowanej i znanej na całym świecie marki Falch, IPC Gansow oraz Mosmatic. Umożliwiamy także wykonywanie bezpiecznej i sprawnej pracy na wysokościach przy użyciu w pełni profesjonalnych i wysokiej klasy podnośników koszowych.

Fundamentami LIFTEANterminowość oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Każda powierzchnia wymaga innego traktowania, stąd też w naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz metod oraz urządzeń, które stosujemy przy wykonywaniu naszej pracy.  Jesteśmy do Państwa dyspozycji- jeśli macie jakiekolwiek pytania związane z utrzymaniem czystości po zakończonej przez nas pracy- możecie liczyć na profesjonalne doradztwo.

Wśród naszych klientów znajdują się zarówno przedsiębiorstwa jak i osoby prywatne. Zadowolenie klientów stanowi dla nas priorytet- dlatego gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Dbamy o każdy szczegół, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Realizacje, które mamy już za sobą, idealnie obrazują poziom naszego profesjonalizmu.

Nasze realizacje

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.