...

Mycie kostki, elewacji i dachów – Wynajem podnośnika koszowego

Mycie elewacji

Dlaczego warto umyć elewację i dlaczego z nami?

Wraz z nadejściem wiosny, na naszych domach lub budynkach firmowych pozostają ślady niedawno pożegnanej zimy. Są to typowe dla tego okresu zabrudzenia, spowodowane zadymieniem czy ruchem ulicznym. Często również na tynku pojawiają się glony, które znacznie pogarsza jego wygląd. Mycie ciśnieniowe daje możliwość nadania powierzchniom drugiego życia, odświeżenia niższym nakładem finansowym, niż na przykład malowanie. Nasze doświadczenie i podejście pozwala zagwarantować naszym klientom, że w trakcie prac myta powierzchnia nie zostanie uszkodzona, jak również nie pozostawimy na elewacji śladów po strumieniu dyszy myjki ciśnieniowej. Elewacje myjemy bezpieczną metodą niskociśnieniową używając ciepłej wody pod niskim ciśnieniem oraz idealnie dobranej chemii. Na życzenie klienta oferujemy również impregnacje, dzięki czemu powierzchnie będą mogły cieszyć oko jeszcze długi czas po umyciu. W przypadku pominięcia impregnacji, glon na elewacji może pojawić się na niej już po 10 miesiącach od mycia. W naszym portfolio posiadamy realizacje zarówno dla podmiotów prywatnych jak i publicznych, przez te wszystkie lata umyliśmy już dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych elewacji, dlatego z przyjemnością zaopiekujemy się również Twoją. 

Mycie elewacji realizujemy na terenie miasta Piotrków Trybunalski oraz okolicznych miejscowościach takich jak:

  • Łódź

  • Tomaszów Mazowiecki

  • Bełchatów

  • Opoczno

  • Konstantynów Łódzki

  • Pabianice

Ile kosztuje mycie elewacji?

Koszt mycia elewacji zaczyna się od 13 zł/m² netto.

Koszt zależy od rodzaju i stopnia zabrudzenia, a także od powierzchni i jej wysokości. Oferujemy Państwu darmową konsultację, podczas której dokonujemy wyceny. Zapraszamy do kontaktu

Przykładowa wycena: Mycie 8-letniej elewacji domu jednorodzinnego o wysokości 5 metrów o powierzchni 150 m² to koszt około 2300 zł netto + 23% VAT.

Umów się na darmową wycenę już teraz! ☎ 723-713-703

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.