...

Mycie kostki, elewacji i dachów – Wynajem podnośnika koszowego

Usuwanie graffiti

Na podstawie naszej wiedzy, analizujemy zabrudzenie oraz stan powierzchni, aby łatwiej dobrać odpowiednie środki, które wspomogą usunięcie graffiti.

Nie od dzisiaj wiadomo, że często niechciane i pojawiające się znienacka na elewacjach graffiti, cieszy się mianem trudnego i uporczywego zabrudzenia. Niestety najczęściej bywa tak, że właściciel danego budynku, czy innego miejsca, nie ma najmniejszego wpływu na powstawanie napisów. Ponieważ zwykle są to akty wandalizmu. Tutaj Liftean przychodzi z pomocą- zajmujemy się usuwaniem graffiti z różnego rodzaju powierzchni. Sam proces czyszczenia jest co prawda dość czasochłonny- wymaga bowiem specjalistycznego oka i podejścia, ale dla nas nie stanowi to żadnego problemu. Na podstawie naszej wiedzy i doświadczenia, oceniamy i analizujemy zabrudzenie oraz stan samej powierzchni. Robimy to aby łatwiej dobrać odpowiednią metodę i środki, które wspomogą usunięcie go. Używany przez nas rozpuszczalnik jest bardzo skuteczny i jednocześnie nie powoduje żadnych uszkodzeń. Po tym, jak rozpuszczalnik nieco zmiękczy barwnik, następuje wypłukiwanie go za pomocą metody ciśnieniowej przy użyciu gorącej wody. Cały proces przebiega sprawnie i szybko, dzięki dobrej organizacji naszej pracy. Ważnym jest, aby podczas podjęcia decyzji o usunięciu graffiti przez profesjonalistów, mieć na uwadze również mycie całej elewacji. Dlaczego? Otóż najczęściej zdarza się, że w czasie prac czyszczących niechciane napisy, miejsce po ich usunięciu staje się idealnie czyste, natomiast cała reszta powierzchni znacząco od niego odbiega. Aby wyrównać różnice w wyglądzie, warto mieć na uwadze ewentualne mycie całości.

Ile kosztuje nasza usługa?

Ceny uzależnione są od rodzaju podłoża, jego powierzchni oraz zastosowanych preparatów. Wyceny w naszej firmie są darmowe. Napisz do nas!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.